Organizer cover FLDD-004-18KB
We are pleased to present to your attention lid for square organizer for size 7.5″x7.5″/19x19cm
Bulk deal
QuantityDiscountDiscounted price
The size, сm: 19x19x1.1
Depth of sections in the middle levels: 0.24” (6 mm)
Depth of sections of the bottom: 0.71” (18 mm)