Organizer cover FLDD-001-18KP
We are pleased to present to your attention lid for round organizer 6″ inch/14cm diameter.
Bulk deal
QuantityDiscountDiscounted price
The size, сm: 14x14x0.7
Depth of sections in the middle levels: 0.24” (6 mm)
Depth of sections of the bottom: 0.71” (18 mm)